دستگاه اتو جوش لوله های سبز

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  نسخه PDF
تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ --- کد خبر ۱۰۲
دستگاه اتو جوش لوله های سبز

اتو لوله سبز چیست:

 

اتو لوله سفید جهت جوش لوله و اتصالات پلی پروپیلن مورد استفاده قرار می گیرد. اتو جوش لوله سبز رستگار صنعت دارای کیفیت بالا و جعبه حمل و نقل می باشد. به عبارت دیگر  اتولوله وسیله ای برای انجام لوله کشی لوله های سبز، سفید و یا پلاستیکی می باشد.( می توان این لوله (اتو لوله سبز)را با قیچی لوله سبز برش داد) به دلیل کارکردهای مثبتی که این نوع اتو لوله سفید دارد از جمله سهولت، سرعت بالا، کم هزینه بودن و حفظ بیشتر انرژی استفاده از این نوع لوله کشی در مقایسه با لوله کشی فلزی از مزیت بالایی برخوردار می باشد.

 اتو لوله سبز ابزاری است مخصوص لوله کشی  که به اتو سبز، اتو پلاستیک، جوش لوله ، اتو لوله سبز، اتوجوش لوله سبز، اتوی جوش لوله سفید و یا اتوی جوش پلی پروپیلن،  نیز معروف می باشد. اتو لوله سبز جهت جوش لوله و اتصالات پلی پروپیلن مورد استفاده قرار می گیرد. این اتو لوله سفید   دستگاهی است برای انجام لوله کشی لوله های پلیمری که به طور عامیانه تر لوله های پلاستیکی است. این کار به صورت ایجاد گرما و ذوب سطحی در دو سر لوله یا اتصالات آن رخ می دهد. این نوع دستگاه بدلیل مزایای فراوان در مقایسه با لوله کشی فلزی از استقبال خوبی در سال های اخیر برخوردار شده است بنابراین سرعت بالای داغ شدن و یا آماده به کار شدن، کیفیت ساخت قطعات، تعداد و اندازه لقمه ها، کیف مناسب حمل، متعلقات و سایر ابزار های لوله کشی همراه با آن، در انتخاب این ابزار مورد بررسی خریداران می باشد. برای مثال در زمان قدیم برای انجام کار لوله کشی هر واحد 70 متری نیاز به یک هفته کار برده، اما با استفاده از این اتو ، لوله کشی مدت زمان یک روز همان کار انجام می گیرد.

 

 

                                                                                                                      

 

اتو لوله سبز:

این ابزار کاربردی اتو جوش لوله سبز جهت اتصال لوله‌های پلاستیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. معایب لوله‌های فلزی که هنوز جزو پر استفاده‌ترین انواع لوله در تاسیسات می‌باشند، آن‌قدر زیاد است که در بسیاری از موارد جای خود را به لوله‌های سبز داده‌اند. لوله‌های سبز که در ظاهر جنسی شبیه به پلاستیک معمولی دارند بسیار مقاوم و انعطاف‌پذیرند. یک اتو لوله سبز مناسب دستگاهی است که در بسته‌بندی خود ابزار جانبی لازم را  داشته باشد. 

 

فر آیند تعمیر اتو لوله سبز :

 

مجموعه اقدامات تعمیر و عیب یابی اتو لوله سبز آروا به شرح زیر می باشد :

بررسی برق دستگاه و اتصالات مربوطه و رفع مشکلات احتمال آن ها

شناسایی مشکل ترموستات و در صورت ممکن رفع آن

رفع مشکل داغ شدن دستگاه ، عیب یابی المنت و راکت دستگاه

رفع مشکل لقمه ها به منظور پاکسازی و اتصال بهتر آن ها به راکت

 

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی