اینورتر جوشکاری

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  نسخه PDF
تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ --- کد خبر ۸۶
اینورتر جوشکاری

اینورترهای جوشکاری

اینورترهای جوشکاری 200 رستگارصنعت

_ از این ابزار جهت جوشکاری انواع فلزات ( آهن, استیل, چدن و ... ) مورد استفاده قرار میگیرد.

_ اینورتر جوشکاری ها اغلب سبک می باشند و این موضوع در اینورتر جوشکاری رستگارصنعت هم صدق می کند اما ان چیزی که اینورتر جوشکاری رستگارصنعت را نسبت به دیگر اینورترهای جوشکاری مجزا می سازد به شرح زیر می باشد :

1_ این اینورتر جوشکاری دارای کابل ورودی فشارقوی و نسوز که این موضوع سبب میگردد که در صورت پاشش جوش کابل ورودی آن معیوب نگردد.

2_ کلیه پاور دستگاه که فیوز بوده ( هم در قسمت نل و هم در قسمت فاز ) که این موضوع باعث می شود که در صورتی که میزان کشش آمپر دستگاه بالا رود و داغ شود کلید معیوب نگشته و همچنان در صورت داشتن نوسانات برق ورودی فیوز همانند محافظ عمل نماید.

3_ دارای سیستم ضد چسبانندگی الکترود جوشکاری که این عمر سبب میگردد که در صورتی که الکتورد به آهن متصل می گردد چسبندگی ایجاد نکند.

4_ دارای 6 خازن فشارقوی با قدرت بالا که این امر سبب می گردد و در صورت جوشکاری سنگین دستگاه در شارژ و دشارژ شدن مشکلی نداشته باشد.

5_ دارای دو ولوم خروجی آمپر جهت میزان تنظیم آمپر خروجی و تنظیم میزان پاشش جوشکاری

6_ دارای سیستم خنک کننده فشار قوی ( انجام کار در زمان های طولانی ).

7_ دارای کابل و انبر جوشکاری نسوز, کابل و انبر اتصال نسوز, ماسک جوشکاری و فرچه سیمی و ... می باشد.

8_ قابلیت جوشکاری تمامی الکترود ها در سایز 2, 2.5, 3.2, 4 و 5 را دارد.

9_ این دستگاه جوشکاری رستگارصنعت با توجه به اینکه بر روی دستگاه 200 آمپر نوشته شده است اما خروجی دستگاه 224 آمپر است که این امر قدرت بالا بودن دستگاه را نشان می دهد.

به این امید که بتوانیم با اینورترهای جوشکاری با کیفیت رستگارصنعت گامی بلند در صنعت جوش و برش کشور برداریم.

 

 

لینک سایر محصولات رستگار صنعت :

 قیچی لوله سبز  پرس لوله پنج لایه  حدیده برقی  دستگاه جوش پلی اتیلن  اتوی جوش پلی اتیلن

دستگاه جوش , دستگاه جوش برق , دستگاه جوش برق خانگی , طرز کار دستگاه جوش برق , فروش دستگاه جوش برق دستگاه اینورتر ؛ دستگاه اینورتر جوشکاری , اینورتر جوشکاری , اینورتر سه فاز , اینورتر برق , قیمت اینورتر خرید اینورتر , دستگاه جوش برقی , انواع دستگاه جوش برق قیمت انواع دستگاه جوش برقی , دستگاه جوش CO2دستگاه جوش آرگوندستگاه جوش استیلدستگاه جوش صبادستگاه جوش اینورتردستگاه جوش دسته دومدستگاه جوش دستیدستگاه جوش دایانااینورتراینورتر جوشاینورتر جوشکاری رونیکس, اینورتر جوشکاری ایران ترانساینورتر جوشکاری ادوناینورتر جوش گام الکتریکاینورتر جوش المانی, اینورترجوش اسپار, اینورتر جوش صبا, اینورتر جوش رونیکس,اینورتر جوش میلر, اینورتر جوش هیوندای, اینورتر جوشکاری هیوندای, اینورتر جوشکاری محکاینورتر جوشکاری صبادستگاه جوش برق کوچکدستگاه جوش برق سبکقیمت اینورتر SLقیمت اینورتر ایران ترانس, دستگاه جوش آهندستگاه جوشکاری آهنقیمت دستگاه جوش آهندستگاه جوش چدندستگاه جوش چند کارهدستگاه جوش برنجدستگاه جوش اینورتر کره ایدستگاه جوش اینورتر دست دومفروش اینورت

 

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی