نحوه اتصال لوله های کاروگیت

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  نسخه PDF
تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ --- کد خبر ۱۱۷
نحوه اتصال لوله های کاروگیت

نصب لوله های کاروگیت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در نظر گرفتن کیفیت لوله های کاروگیت از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد لذا اگر نصب لوله های به درستی و طبق استاندارد صورت نگیرد خطوط لوله به درستی کار نمی کند و به مرور زمان دچار فرسودگی می شود.

 

اتصال با کوپلر و واشر:

اتصال لوله های کاروگیت در این روش از یک سمت انجام می شود. به این صورت جهت اتصال بایستی سر لوله نری و داخل کوپلر مادگی تمیز شود و سپس واشر را روی سر لوله قرار گیرد و سپس توسط آب صابون روانکاوی شود. سپس با استفاده از تیفور لوله را در داخل کوپلر قرار دهید .بنابرین باید از آبندی اطمینان حاصل شود در غیر این صورت شکل کاروگیت لوله باعث کشیده شدن مواد ترانشه به داخل کوپلر خواهد شد. جهت هر اتصال، دو واشر برای انتهای دو لوله که داخل کوپلر قرار می‌گیرد مورد نیاز است. واشرها قبل از قرار گرفتن برروی لوله با روان کننده‌ی مناسب، روانکاری شوند. حصول اطمینان از روانکاری کامل هر دو واشر کوپلر مهم می‌باشد. باید برای جا افتادن کامل انتهای هر دو لوله داخل کوپلر دقت کافی به عمل آید. اگر در جا افتادن واشر مشکلی پدیدار شود معمولا به دلیل عدم روانکاری مناسب واشر وکوپلر می‌باشد. اگر واشر هنگام نصب به طور مناسب روانکاری نشود ممکن است از محل خود خارج شود.

 

 

اتصال لوله کاروگیت با کوپلر حرارتی:

 

اتصال با این روش در مصارف آبیاری، بهداشتی، مجراهای فاضلاب و زهکشی، ساختمان ها و صنایع و معادن در زیر زمین می باشد. این کوپلرها از مواد پلی اولفین شبکه شده با کیفیت مرغوب تولید می‌شوند. پوشش چسبناک مذاب داغ، آب بندی 100 درصد را فراهم می‌کند. این روش برای اتصال لوله با قطر بزرگ از نظر عملی ممکن و از نظر اقتصادی به صرفه می ‌باشد.

 

         

 

مزایا و ویژگی های این کوپلر به شرح زیر می باشد:

اتصال هم سطح با لوله

جهت شرایط خشک و تر در زیر زمین مناسب می باشد.

نصب سریع و آسان لوله های کاروگیت

مقاومت بالای ضربه و چکش

در برابر گرما، سرما و اشعه مقومت بالایی دارد.

موجود بودن در طول و ابعاد مورد نیاز

 

مزایای استفاده از لوله های کاروگیت:

 

لوله های کاروگیت، تنها یکی از انواع محصولات مرغوب و با کیفیتی است که شرکت کاروگیت پایپ به بازار عرضه کرده است. این لوله ها از مواد اولیه با گرید تجاری PE80 ساخته شده اند و با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می گردند. به عبارت کلی، دلایلی که موجب شده است این لوله ها مورد توجه مهندسان ساخت و ساز قرار گیرند، به خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن ها مربوط می شود. دیواره حلقوی لوله های کاروگیت از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که در شرایط اسیدی فاضلاب ها، حضور مواد خورنده در فاضلاب های صنعتی و در حضور آب های سرشار از یون پساب های کشاورزی قادر هستند خواص خود را حفظ کنند. سیالات از درون این لوله ها با کوچک ترین میزان اصطکاک عبور می کنند. قابلیت نصب در محدوده دمایی گسترده، یکی دیگر از خواص کاربردی لوله کاروگیت می باشد.

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی