دستگاه اسکراپر

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  نسخه PDF
تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ --- کد خبر ۱۰۱
دستگاه اسکراپر

اتو اسکراپر چیست:

جهت عملیات تراش کاری سطح خارجی لوله های پلی اتیلن مورد استفاده واقع می شود. انجام عملیات تراشکاری به منظور تمیز کردن سطوح خارجی لوله برای مقدمات مربوط به جوشکاری می باشد.

 

 

                                                                                                            

 

نحوه کار اتو اسکراپر لوله :

 

داخل لوله را با دستمال نمدار کاملا تمیز نموده اگر سنگ یا شیئی در لوله فرو رفته و یا چسبیده باشد را جدا می کنیم. سر لوله را توسط لوله بر بریده و لوله را در جای خود محکم می کنیم.

ضامن اسکراپر را آزاد کرده ( به سمت بالا می کشیم ) هولدر را به ابتدای پیچ می بریم ( مطابق طول اسکراپر مورد نیاز ) حال ضامن را به جای خود باز میگردانیم.( توجه: در هر بار اسکراپ این عمل را باید انجام دهیم ).

اسکراپر را روی لوله قرار می دهیم بطوریکه مجموعه چهار بلبرینگ و قطعه الاکلنگی داخل لوله قرار گیرد, حال به کمک پیچ اتو اسکراپر را در جای خود محکم می کنیم سپس دستگاه را دور لوله می چرخانیم و از روان بودن حرکت دستگاه به دور لوله اطمینان حاصل می کنیم.

ضامن تیغه را به سمت بالا کشیده و در جای خود ثابت می نماییم, به کمک پیچ مشتی کشویی را به اندازه ای پایین می آوریم که لبه تیغه با لبه لوله تماس پیدا کند حال ضامن تیغه را به جای اول باز میگردانیم.

دستگاه آماده اسکراپ می باشد اسکراپر را حول محور لوله و در جهت عقربه های ساعت میگردانیم تا تیغه به لوله برسد. در این زمان اسکراپ لوله پایان پذیرفته است, و با باز نمودن پیچ مشتی اسکراپر را از لوله برمیداریم.

 

لینک اسکراپر دورانی:

 

اتو اسکراپرلوله

اتو اسکراپر

 اتو اسکراپرپلی اتیلن

 اسکراپرلوله گاز

اسکراپردستی پلی اتیلن

اسکراپرالبرز فیوژن 

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی