تاریخچه

تاریخچه مجموعه رستگارصنعت:

رشد و شکوفایی  اقتصاد هر کشور ، به صنعت آن وابسته است. صنعتی که با خلاقیت ، ابتکار و نوآوری کارآفرینان و مخترعان هر مرز و بوم ، عدم وابستگی و استقلال تولید ملی را فراهم می سازد.

مجموعه عظیم رستگار صنعت ، 25 سال پیش با هدف خواستن توانستن است و با همت ، پشتکار و عزم راسخ جانباز مجروح شیمیایی جنگ تحمیلی و همچنین خادم مقام معظم رهبری افتتاح و شروع به کار کرد. این مجموعه با گرد آوری گروهی از متخصصین ، مبتکرین و نوابغ صنعت  اقدام به تولید دستگاه های صنعتی ( دستگاه های جوش  و برش پلی اتیلن ، دستگاه های جوش و برش پروپیلن و ...)  نمود که در صنعت کشاورزی ، آبیاری و ساختمانی مراحل پیشرفت کار را برای کارگران زحمت کش کشورمان آسان ساخت و توانست عنوان اولین تولید کننده ملی این صنعت را کسب نماید. مدیریت مجموعه رستگار صنعت با خلاقیت و به کارگیری  فرزند توانا و مخترع خویش و بهره بری از اختراعات و ابداعات وی در این زمینه و با پیشرفت روز افزون در این صنعت توانسته است اقدام به ساخت دستگاه پرس لوله های پنج لایه و تجهیزات آن نماید و این موضوع باعث بُهت و حیرت بسیاری از فعالان تولیدی و اقتصادی گشته و توانسته مدعی بزرگی در این زمینه باشد و پرچم کشور عزیزمان را در میان کشورهای صاحب امتیاز به احتزاز در آورد .کسب پنج لوح افتخار زرین ثبت اختراع از سازمان ثبت اختراع ایران اسلامی و دریافت گواهینامه های ISO 9001  و CE  از اتحادیه اروپا باعث افتخار این مجموعه می باشد. با امید به اینکه هر روز شاهد پیشرفت تولیدات جدید این مجموعه باشیم. 

 

صنایع تولیدی و بازرگانی رستگارصنعت           

معرفی کلی

صنایع تولیدی و بازرگانی رستگار صنعت 

مرکز تولید ابزارآلات صنعتی، دستگاه های جوش و برش پلی اتیلن (تمام هیدرولیک-نیمه هیدرولیک ودستی)، پرس لوله پنج لایه دستی وبرقی، اتو لوله سبز ، قیچی لوله سبز، تست پمپ، نشت یاب، ابزار آلات لوله پنج لایه و پوش فیت با بکارگیری مخترعین و مبتکرین ونیروی های متخصص در این رشته و با استفاده از برترین تکنولوژی  و استاندارد های روز دنیا توانسته است محصولات خود را با برترین کیفیت را ارائه دهد.

                                                                                                                                                             ((  برترین کیفیت و نازل ترین قیمت حق شماست ))

معرفی مدیر کل

   

گالری تصاویر

افتخارات

دارنده 5 گواهی ثبت اختراع از سازمان ثبت اختراع ایران
دارنده تاییدیه از پژوهشگاه کل کشور
دارنده مقام برترین صنایع پژوهشگر در 3 سال پیاپی
دارنده مقام برترین صنایع پژوهشی در رشته های الکترونیک و مکانیک
دارنده مقام دوم در جشنواره خوارزمی
دارنده استاندارد ISO 9001 - 2008 دارنده استاندارد CE از اتحادیه اروپا